Operska pevačica Ketrin Dženkins bila je izviždana kada je došla da otvori zimsku rasprodaju u londonskoj prodavnici “Herods” (Harrods) zato što se tamo prodaju bunde od pravog krzna.

Velška zvezda pozvana je da otvori tradicionalnu rasprodaju pošto je, navodno, pevačica Leona Luis to odbila u znak protesta što "Herods" prodaje krzna.
Organizatori protesta su naveli da je to jedina velika prodavnica u Ujedinjenom Kraljevstvu u kojoj se prodaje uvezeno krzno.

Ketrin Dženkins (28), koja je viđena kako kupuje dve haljine, rekla je novinarima da ona lično "ne jede meso i ne nosi krzno", ali i da "svako ima pravo na svoje mišljenje".
"Bila sam veoma uzbuđena zbog rasprodaje - i ja sam samo devojka, tako da je ovo za mene vid zabave."